V súvislosti s neustálym rozvojom našej spoločnosti s radosťou privítame skúsených uchádzačov s odbornou účtovníckou či ekonomickou praxou, ale aj absolventov ekonomických univerzít a študentov ekonómie so záujmom o oblasti, na ktoré sa špecializuje naša spoločnosť.

Svoje životopisy a motivačné listy zasielajte prosím na naše personálne oddelenia v jednotlivých krajinách na e-mailové adresy:

  • CZ: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • SK: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • PL: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • HU: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
     

Aktuálne voľné pracovné miesta je možné vyhľadať v sekcií „Aktuálne obsadzované pozície“. V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti prosíme uchádzačov postupovať podľa podmienok uvedených v príslušnom inzeráte. Osobné údaje uchádzačov budú spracúvané v súlade s našimi „Pravidlami spracúvania osobných údajov“.

Aktuálne obsadzované pozície